1000 zł od Credit Agricole!

Nie posiadasz jeszcze konta w banku Credit Agricole? Do 31 maja 2015 roku możecie otrzymać nawet 1000zł za założenie u nich odpowiedniego konta! Jest to aktualnie najlepsza promocja istniejąca w Polsce, ponieważ możecie zgarnąć aż 1000zł za wykonywanie codziennych czynności!

Jest to kolejna edycja promocji banku Credit Agricole, gdzie możecie otrzymać 1000zł na start przy założeniu konta w tej instytucji. Aby zdobyć ten bonus, należy zostać „na dłużej” z bankiem. W promocji może wciąć udział każdy kto:

 • nie brał udziału w poprzednich edycjach promocji
 • nie posiadał konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji (27 marca)
Warunki uległy zmianie, dzięki czemu dużo łatwiej zdobyć pierwszą premię, czyli 200zł.

Promocja została podzielona na 4 części:

Credit-Agricole-100zl-na-dzien-dobry

 Pierwszy bonus w wysokości 100zł otrzymamy, jeżeli otworzymy wybrane konto w banku Credit Agricole oraz otrzymamy wpływ na minimalną kwotę 1500zł. Aby nam premię zaliczyło, musimy otrzymać wpłatę nie później niż miesiąc po dniu przystąpienia do promocji.

Credit-Agricole-100zl-za-przeniesienie-konta-osobistego

Drugim warunkiem uzyskania pełnego tysiąca jest zamknięcie swojego starego konta w innym banku, w czym Credit Agricole nam pomoże. Aby łatwo przenieść konto należy złożyć wniosek o przeniesienie rachunku, który jest dostępny pod tym linkiem. Przeniesienie konta umożliwia 30 banków, pełna lista znajduje się w regulaminie promocji.

Credit-Agricole-do-300zl-za-oplacane-rachunki

Jeżeli będziemy opłacać rachunki za pomocą banku Credit Agricole, otrzymamy 5% moneyback od opłacanych rachunków. Jednak jest pewien limit – nie możemy zdobyć więcej niż 16,67zł miesięcznie przez 18 miesięcy. Aby otrzymać zwrot, musimy przedstawić dokumenty, które potwierdzą dokonanie płatności na rzecz danego odbiorcy. Można to zrobić w elektronicznym systemie Credit Agricole lub telefonicznie.

Zwrot otrzymamy za opłacenie: gazu, energii elektrycznej, internetu, telefonu, abonamentu telewizyjnego, ścieków oraz wodę. Aby otrzymać 300zł, musimy przez okres 18 miesięcy wydać na rachunki 6000zł, czyli około 333zł miesięcznie.

Credit-Agricole-do-500zl-za-platnosci-karta (1)

Czwartą częścią promocji jest płatność kartą otrzymaną przy założeniu rachunku. Maksymalnie możemy otrzymać 500zł przez okres 18 miesięcy, czyli około 27,77zł miesięcznie. Wymóg do otrzymania premii jest prosty – musimy dokonać płatności kartą na minimum 500zł miesięcznie. Stawka została zwiększona, w poprzedniej edycji wynosiła ona 300zł.

Credit-Agricole-1000zl-premii-za-przeniesienie-konta (1)

Aby otrzymać 1000zł premii należy:

 • Założyć konto osobiste na stronie promocji w pakiecie: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.
 • Dodatkowo:
  • Złożyć wniosek o kartę debetową do konta
  • Wybrać wyciąg w elektronicznej formie
  • Otworzyć co najmniej jeden rachunek Oszczędzam (darmowe konto oszczędnościowe)
  • Uruchomić dostęp do konta przez internet i telefon
  • Wyrazić zgody marketingowe
  • Podać numer telefonu oraz adres email
 • Zapewnić wpływy z tytułu wynagrodzenia (DG, emerytura, renta) w wysokości minimum 1500zł. Spełnienie tego warunku umożliwia otrzymanie pierwszej premii 100zł oraz kolejnych.
 • Do 7 dni złożyć dyspozycję przeniesienia konta.
 • W każdym z 18 miesięcy należy wykonać płatności rachunków na kwotę minimum 334zł.
 • W każdym miesiącu wykonywać płatność kartą na kwotę minimum 500zł.
 • Konto należy utrzymać przez 18 miesięcy.

Złóż wniosek: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.