BZ WBK Konto Godne Polecenia 4% z gwarantowaną Premią 100 zł + darmowa karta do 2017 roku

BZ WBK Konto Godne Polecenia 4% z Premią 100 zł + darmowa karta do 2017 roku

PROMOCJA ZOSTAJE PRZEDŁUŻONA DO 27 Listopada 2015 roku.

Najlepsza promocja tego banku, a także w ogólnym rankingu promocji w tym roku, biorąc bardzo łatwe warunki do spełnienia, gwarantowany bonus 100 zł duży procent na koncie 4% i to że karta jest darmowa. Oferta jest na prawdę godna polecenia.

BZ WBK Konto Godne Polecenia 100 zł gwarantowane

Zapowiada się bardzo dobrze, myślę że to będzie w najbliższym czasie najczęściej zakładane konto Bankowe. Promocja już się cieszy dużym zainteresowaniem a dopiero co się rozpoczęła.

Konto Godne Polecenia z premią posiada wszystko co mieć powinno, jest spełnieniem wszystkich oczekiwań przysłowiowego Kowalskiego.  Darmowe konto, darmowa karta do 2017 roku!, a do tego gwarantowana premia 100 zł i do tego oprocentowanie 4% na koncie. Można chcieć więcej ?

Warunki promocji

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów (nowy klient to taki który nie posiada konta w banku BZ WBK po dniu 31 sierpnia 2015, pozostałe osoby mogą brać udział w promocji. Czyli jeśli miałeś konto w tym banku ale zamknąłeś je do dnia 31 sierpnia 2015 roku to kwalifikujesz się do promocji

Każdy kto chce otrzymać 100 zł gwarantowanej premii do 23 listopada 2015 PROMOCJA PRZEDŁUŻONA DO 27 Listopada 2015 roku. Musi zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji: Zarejestruj się aby odebrać gwarantowane 100 zł.

skorzystaj z promocji

Krok nr1

Należy podać swój adres mailowy, pamiętamy aby zaakceptować wszystkie zgody i regulaminy (czyli standardowa procedura), aktywować konto przez link wysłany na maila, wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie związanym z promocją.

Następnie składamy wniosek o konto bankowe BZ WBK Godne Polecenia z premią (tym razem na prawdę godne polecenia) z oprocentowanie 4 % darmową kartą do 2017 roku i gwarantowanym bonusem 100 zł premii.

Krok nr 2

Do dnia 31 grudnia 2015, należy podpisać umowę (za pomocą przelewu internetowego lub za pośrednictwem kuriera) oraz wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Liczą się zarówno transakcje w internecie jak i punktach naziemnych. Praktycznie mamy dwa miesiące na wydanie 100 zł myślę że każdy przeciętny polak jest w stanie wydać tyle pieniędzy robiąc zakupy i płacąc kartą.

Krok nr3

Ostatni etap to już tylko formalność do dnia 31 stycznia 2016 otrzymamy maila od organizatora promocji o przyznanej gwarantowanej premii 100 zł, do 14 lutego będziemy musieli podać dane do odbioru obiecanych 100 zł. Oczywiście podajemy imię nazwisko podane podczas rejestracji w promocji, a także numer konta bankowego założonego konta Godnego Polecenia z premią. Premia zostanie przekazana na nasz rachunek bankowy w BZ WBK do dnia 29 lutego 2016.

bzwbk_gwarantowane 100zl

Opłaty:

Jak na konto Godne polecenia przystało, konto jest zupełnie darmowe 0 zł,

Darmowa Karta bez dodatkowych wymagań do czerwca 2017 roku.

Od początku prowadzenia tej strony tak dobrej promocji nie miałem możliwości prezentować.

Z czystym sumieniem polecam każdej osobie, wyjadaczom wisienek na torcie, a także osobą które nigdy nie miały styczności z promocjami bankowymi. A może twój bank już nie jest taki dobry i pora go zmienić na taki gdzie nie zapłacimy za obsługę ani złotówki. Jest to świetny moment aby się przełamać, gdyż nie musimy kombinować robić przelewów wykonywać jakiś dziwnych akcji wystarczy 3 prost kroki aby odebrać 100 zł a do tego mieć darmowe konto. Co na to konkurencja ? Czy doczekamy się odbicia piłeczki i równie dobrej promocji w innym Banku ?

Regulamin promocji: Konto Godne polecenia z premią 100 zł

Zarejestruj się w promocji już teraz: i odbierz gwarantowane 100 zł