Visa zawsze, wszędzie promocja Orlen i Biedronka

Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!

W poniedziałek (18 maja) wystartowała promocja Orlenu, Biedronki i Visy. Osoby płacące tą kartą płatniczą w dyskontach i na stacjach paliw, będą mogły liczyć na zniżki w innych sklepach. Według Visy akcja to największa promocja płatności bezgotówkowych w historii.

plac-karta-visa-orlen-biedronka

 

Nazwa wyjaśnia cały sens tej akcji: „Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”. Akcja będzie trwała od 18 maja do 28 czerwca. Płacąc kartą będzie można odebrać bony promocyjne.

Za co można dostać kupon ?

  • Za dowolny zakup w sieci sklepów Biedronka (z wyłączeniem zakupów obejmujących wyłącznie produkty z następujących kategorii: napoje alkoholowe, wyroby lub rekwizyty tytoniowe (lub produkty je imitujące), produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, przedmioty służące do karmienia niemowląt)
  • Za zakup paliwa lub LPG na wybranych stacjach paliw ORLEN

Nagrody

 

Visa oferuje nam wiele ciekawych nagród takich jak:

visa1

Najciekawszą pozycją jest bezkonkurencyjnie H ponieważ każdy może otrzymać do 10 kuponów o wartości 20 zł za każde wydane 100 zł w mobilnej aplikacji allegro, co daje łącznie 200 zł.

Jeśli należysz do osób zmotoryzowanych to pozycja A czyli 10 gr taniej za każdy litr paliwa jest bardzo kuszącą opcją ponieważ zawsze to pare km za darmo.

Lecz jeśli jesteś kinomaniakiem to zainteresuje Cię pozycja G  bilet za 15 zł na każdy film w wersji 2D.

Kobiety zaś pewnie skorzystają z opcji D i E czyli zniżek na zakupy.

Jak widać promocja jest dobra dla każdego, łatwo znajdziemy coś co nas najbardziej zainteresuje i uzyskamy na dany produkt odpowiednią zniżkę.

Jak otrzymać swoją nagrodę ?

  • Wysyłając wiadomosć SMS na numer 4415 z kodem promocyjnym i symbolem partnera promocji (A-H)
  • Wchodząc na stronę promocji w zakładkę Odbierz Kod Oferty ( Następnie należy wpisać swój kod promocyjny. Wybrać ofertę z listy i podać swój numer telefonu lub adres e-mail, na który zostanie kod oferty.)

Dodatkowe informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.