Projekt

Projekt najważniejsze informacje w skrócie

Projekt jest skierowany dla osób, które chcą na jakiś czas (najlepiej dłuższy 2-3miesiące) ulokować kapitał (min około 700 zł).
Nie ukrywam, że głównie inwestycja ma charakter długo terminowy min. 2 miesiące. Jednak w wyjątkowych przypadkach można po miesiącu zrezygnować.
Inwestycja dotyczy rynku finansowego FOREX minimalny depozyt wynosi na chwilę obecną 700 PLN (zalecane jednak 1000-2000 zł), maksymalny 5000 PLN. Wszystko opiera się o sieć wyliczeń nad którą bardzo długo były prowadzone testy i oferuje każdej osobie 10% w skali miesiąca z zabezpieczeniem kapitału, a nawet  20% w przypadku gdy miesiące inwestycyjne będą bardzo dobre.

Płatności – Tylko Skrill/Neteller/PayPal bądź dowolna krypto (oczywiście z tych głównych w granicach rozsądku).

 

Opis inwestycji

Przykładowo przy inwestycji 1000 zł po około miesiącu czasu zyskujesz około 100 zł i nie martwisz się że stracisz te 1000 zł.

Użytkownik nie musi w tym projekcie robić zbyt wiele, (jak było to w poprzednich projektach gdzie jednak ta aktywność była wymagana).

Tym razem ustawiamy platformę  (pół-automat), podłączenie na nasz serwer z kopiowaniem pozycji itp, więc nie musisz się nawet znać na rynku.
Cały czas masz dostęp do swoich środków pieniężnych oraz możliwość ich dowolnego wycofania.
(Czyli nie wysyłasz nam pieniędzy działasz sam na swoim koncie z wykorzystaniem naszego wsparcia technicznego i analitycznego – automat).
Dodatkowe zabezpieczenie stanowi oczywiście % od brokera, korzystamy z bardzo dobrego brokera ECN mającego swoją siedzibę w Australii a więc poza wymogami Unii Europejskiej.

Co miesiąc pobieram od użytkowników abonament w wysokości zależnej od wyników zysków z danego miesiąca. To już ustalam indywidualnie z każdą z osób.
Należy po prostu być raz na jakiś czas na Discordzie i zerkać na wyniki.
Osobie niezainteresowanej dalszym działaniem po prostu odłączamy serwer i taka osoba wycofuje swój kapitał.

Podkreślam jeszcze raz, że projekt jest przeznaczony dla osób zdecydowanych bo mogą istnieć drobne przesunięcia czasowe (2-3tyg), więc raczej nie dla ludzi „potrzebuję wycofać na teraz i już”.
No ale to tak samo jak w poprzednim projekcie :smiley: Nie szukam osoby która w tydzień chce zarobić 2razy tyle ile włożyła.Płatności – Tylko Skrill/Neteller/PayPal bądź dowolna krypto (oczywiście z tych głównych w granicach rozsądku).
Udostępniam zainteresowanym tabelkę statystyk jak to wygląda i odpowiadam na wszelkie pytania oraz jestem już niemalże stale dostępny w dni robocze na Discordzie.

Discorda pobierz na tej stronie: https://discordapp.com/

Zapraszam serdecznie na kanał https://discord.gg/QHzk7Cd

Jeśli dobrnąłeś aż tutaj i jesteś zainteresowany, masz dodatkowe pytania, albo wszystko jasne i chcesz zacząć zarabiać dodaj do kontaktów na discordzie użytkownika Robert#6871 lub nitram#2098 (koniecznie wiadomość wyślij z dopiskiem „jakzarobic100zl.pl”) on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i wprowadzi Cię w inwestycję.

 

Na koniec jeszcze kilka statystyk.
Do projektu dołączyło już sporo osób jeśli chcesz ich zapytać czy warto wejdź na kanał https://discord.gg/QHzk7Cd i porozmawiaj z nimi.
Przygotujcie się. Cujo właśnie dołączył(a) na serwer.
KozduS właśnie pojawił(a) się na serwerze.
Hejka słonko! Robewq366 przybył(a)!
Witamy, das. Mamy nadzieję, że zamówiłeś/aś pizzę.
ytrydweo właśnie się pojawił(a). Potrzymaj mi piwo.
To DT82! Chwała słońcu! \[T]/
Adi właśnie dołączył(a). Chowajcie banany.
To kilo! Chwała słońcu! \[T]/
Przygotujcie się. Decodec właśnie dołączył(a) na serwer.
Hej! Posłuchaj! motyl dołączył(a)!
To ptak! To samolot! A nie, to tylko michus204.
rareguy pojawił(a) się. Koniec imprezy.
mindCoder właśnie wbił(a) na serwer – GLHF!
Wielki MindRoller pojawił się!
Guxinimod właśnie dołączył(a) do Twojej drużyny.
Witaj, bin88. Pozostań chwilę i posłuchaj.
Niebezpiecznie jest iść samemu, weź ze sobą Vainnq!
xxamaranthxx pojawił(a) się. Koniec imprezy.
Witaj, kedar50. Czekaliśmy na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krzywy666 dołączył(a). Musisz zbudować dodatkowe pylony.07.08.2018
Nadchodzi pretendent – Ihurrahuax pojawił(a) się!07.08.2018
Lee1091 właśnie wbił(a) na serwer – GLHF!15.08.2018
Hejka słonko! anonim008 przybył(a)!W zeszły piątek o 16:38
Dziki Olszi pojawił się.Dziś o 16:06
Nadchodzi pretendent – LordRester pojawił(a) się!Dziś o 17:02

Jeśli dobrnąłeś aż tutaj i jesteś zainteresowany, masz dodatkowe pytania, albo wszystko jasne i chcesz zacząć zarabiać dodaj do kontaktów na discordzie użytkownika Robert#6871 lub nitram#2098 (koniecznie wiadomość wyślij z dopiskiem „jakzarobic100zl.pl”) on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i wprowadzi Cię w inwestycję.