Opcje binarne 24 option

24 Option działa już od roku 2009 i jest to nazwa handlowa firmy Rodeler Limited zarejestrowanej na Cyprze i podlega regulacji cypryjskiego urzędu regulacji CySec. Z powodu tej regulacji broker nie akceptuje inwestorów z USA. W Europie natomiast jest to jeden z najpopularniejszych brokerów. Pomimo iż serwis przetłumaczony jest na 17 języków, to brakuje niestety języka polskiego. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest jednak wystarczająca do zarejestrowania konta czy też obsługi platformy, a wsparcie klienta działa na wysokim poziomie.

Brokera cechuje wysoki zwrot z inwestycji, wysokie minimum depozytu ($250), wysokie minimum inwestycji ($24), które jest zmienne w zależności od aktywa czy innowacyjny sposób prezentacji aktywów. Domyślnie aktywa są bowiem ułożone wg kryterium czasu wygaśnięcia - od najkrótszych do najdłuższych. Można oczywiście ten sposób wyświetlania zmienić klikając w odpowiednią zakładkę.

Sama platforma jest przyjemna w użytkowaniu, i oferuje bogaty zasób narzędzi pomocnych inwestorowi, jak np. publikowane na żywo notowania aktywów czy sygnały inwestycyjne. Sygnały te należy jednak oceniać z dużą rozwagą, gdyż trzeba pamiętać, że w opcjach binarnych gramy

regulacja przez Cysec
ustabilizowana pozycja brokera na rynku
wysokie zwroty
przyjazna użytkownikowi platforma
terminowe wypłaty
opcja zamykania pozycji
materiały szkoleniowe dla początkujących